Naturalna świeca sojowa zapachowa (2 szt.) i naturalny odświeżacz powietrza (2 szt.) w eleganckiej skrzyneczce

Napisz recenzję
Sugerowana cena sprzedaży: 99,00 
89,00 
Oszczędzasz: 10,00 zł (10%)
Oszczędzasz 10%
+

Dajemy Państwu produkt, który ukoi zmysły, wyciszy i zharmonizuje organizm. Już 10 minutowa sesja relaksacyjna w spokojnej przestrzeni, dzięki zastosowanej kompozycji zapachowej,  pomoże uwolnić się od stresu, napięcia i niepokoju. Kwiaty, użyte do produkcji świec i wosków zostały przez nas zebrane z polskich łąk i naszych ogrodów oraz zasuszone z największą dbałością, z intencją dostarczenia Państwu niezapomnianych wrażeń estetycznych.

Skomponuj własny zestaw prezentowy w oparciu o dostępne kompozycje zapachowe:

  1. Zapach HARMONY- lawenda, trawa cytrynowa, pomarańcza
  2. Zapach WELLNESS- lawenda, grejpfrut, cytryna
  3. Zapach RELAX- limetka, bergamotka, geranium

Zestaw prezentowy zawiera:

  • 2x naturalną świecę sojową z drewnianym knotem

Parametry: pojemność słoika 120 ml, wysokość 6,5 cm, średnica 5,5 cm.

Dlaczego nasze świece są wyjątkowe?

- w całości są wytwarzane ręcznie z naturalnych składników

- wosk sojowy topi się w niższych temperaturach niż parafina dzięki czemu świeca spala się o 50% wolniej od świec parafinowych

- wosk sojowy nie zanieczyszcza powietrza w przeciwieństwie do parafiny, która wydziela toksyczne substancje takie jak benzen czy toluen

- świece sojowe emitują o 90% mniej dwutlenku węgla niż świece parafinowe

- idealne dla wegan

Instrukcja użytkowania: Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż wosk stopi się równomiernie na całej jej powierzchni (około 2 godzin). Zapobiega to osadzaniu się wosku i kwiatów na ściankach świecy. Knot należy przyciąć przed każdym użyciem na długość ok. 3 mm.

Środki bezpieczeństwa: Trzymaj z daleka od dzieci i zwierząt. Stawiaj świecę na podłożu, które jest odporne na wysoką temperaturę, z dala od materiałów łatwopalnych. Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru.

*Wszelkie nierówności i lekkie różnice w odcieniu wosku są rzeczą naturalną i wynikają z procesu tworzenia rękodzieła.

Kwiaty zbierane są sezonowo dlatego kolor świec oraz wosków wykonywanych w różnych partiach może się nieco różnić od tych prezentowanych na zdjęciu.

  • 2x naturalny odświeżacz powietrza

Naturalna, ręcznie wykonana tabliczka woskowa pełna cudownych aromatów. Pięknie wyglądająca, obłędnie pachnąca a do tego odstraszająca owady.

Naturalny odświeżacz powietrza może być idealnym elementem dekoracyjnym domu. Zawieszony w łazience stanowi dyskretny aromatyzer powietrza. Schowany do szafy lub szuflady, wypełnia przestrzeń subtelnym zapachem.

Parametry: waga ok 15g, wymiary 3x 6,5 cm.

  • szykowną skrzyneczkę

z wypełniaczem, zapakowaną w celofan.

Zamiast skrzyneczki, istnieje możliwość zapakowania zestawu w eleganckie pudełko wykonane z kartonu kraftowego.

Prosimy o podanie rodzaju zapachu podczas składania zamówienia, w przeciwnym wypadku zapach będzie wybierany przez nas losowo.

Przetwarzanie zamówienia zazwyczaj rozpoczyna się w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od chwili zaksięgowania wpłaty, bądź w przypadku płatności za pobraniem, od chwili wysłania przez Klienta formularza zamówienia.

Nie znaleziono opinii