Sojowa świeca zapachowa SPRING AIR z drewnianym knotem KOLEKCJA WIOSENNA

Napisz recenzję
Sugerowana cena sprzedaży: 54,00 
49,00 
Oszczędzasz: 5,00 zł (9%)
Oszczędzasz 9%
+

Olejki zapachowe cytronelli, mięty, lawendy i drzewa herbacianego pozwolą Ci przenieść się w czasie i przywołają wspomnienia beztroskich zabaw na majowej łące. Obrazy i zapachy dzieciństwa ożyją w Twojej wyobraźni wraz z zapaleniem naszej świecy. Magia rozchylających pąki kwiatów o wschodzie słońca i tańczących wśród nich motyli – ten obraz wpisz pod zamknięte, rozmarzone powieki. Dodaj siebie, tańczącą w zwiewnej sukience, z kosmykami włosów, pieszczonymi przez wiatr. Poczuj słońce na twarzy, zapach wilgotnej trawy o poranku. Trwaj w swej radości, wolna jak ptak, piękna jak ptak.
Wracaj często na swoją łąkę i do naszej świecy. Po pewnym czasie kompozycja zapachowa, ulatniająca się z ciepłego wosku, będzie automatycznie uruchamiała ten obraz a Twoje wewnętrzne dziecko poczuje się szczęśliwe i dopieszczone.

Podstawowy zapach SPRING AIR, istnieje możliwość wyboru innego zapachu.

pojemność słoika:
200 ml

Przetwarzanie zamówienia zazwyczaj rozpoczyna się w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od chwili zaksięgowania wpłaty, bądź w przypadku płatności za pobraniem, od chwili wysłania przez Klienta formularza zamówienia.

Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż wosk stopi się równomiernie na całej jej powierzchni (około 2-3 godziny). Zapobiega to osadzaniu się wosku i kwiatów na ściankach świecy. Knot należy przyciąć przed każdym użyciem na długość ok. 3 mm.

Trzymaj z daleka od dzieci i zwierząt. Stawiaj świecę na podłożu, które jest odporne na wysoką temperaturę, z dala od materiałów łatwopalnych. Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru.

Nie znaleziono opinii