Podgrzewacze sojowe typu tealighty

25/10/2021

Tealighty, to nieduże świece, które stosujemy w kominku do podgrzewania wosków zapachowych oraz olejków do aromaterapii. Doskonale sprawdzają się również w naszych dekorowanych, kwiatowych lampionach. 

Produkujemy je zarówno w wersji bezzapachowej jak i zapachowej. Mają naturalny kolor wosku sojowego, z którego zostały wykonane. Drewniany knot delikatnie skwierczy podczas palenia.

Czas palenia wynosi około 3 - 3,5 godziny. Można je również zgasić po wytopieniu wosku do ścianek foremki i użyć ponownie. Tym sposobem wydłużymy czas palenia. 

Nawet jeśli nie posiadamy kominka do aromaterapii, odpalenie takiej świeczuszki w kolorowym lampionie, pomoże nam stworzyć miły nastrój i wyciszyć się, po męczącym i pełnym wrażeń dniu.

Do lampionów zalecamy używanie tealightów zapachowych, jako tańszej wersji świec, poprawiających nastrój. 

Jeśli zależy nam na mocnym aromacie w pomieszczeniu, do kominka możemy włożyć tealight zapachowy pod miseczkę z tym samym woskiem zapachowym. 

W zestawie 10 tealightów znajduje się  1 garderobianka gratis o zapachu HARMONY, którą możesz włożyć do szuflady z bielizną lub wykorzystać jako wkład do kominka aromaterapeutycznego. 

Życzymy miłego wieczoru przy aromacie naszych świec! :)